Zdobądź Certyfikat Marketing Automation i zostań ekspertem

Marzec 15, 2019 4:35 pm
 

Automatyzacja marketingu polega na usprawnianiu procesów sprzedażowych za pomocą specjalnego oprogramowania. Dlaczego warto zgłębić jej tajniki i zdobyć Certyfikat Marketing Automation? Jeszcze do niedawna profesjonalne narzędzia i systemy postrzegano jako dedykowane jedynie dużym firmom e-commerce. Obecnie, gdy prawie każdy biznes funkcjonuje w sieci, marketing automatyczny staje się niezbędny niemal w każdym przedsiębiorstwie. Dlatego profesjonalni marketerzy i właściciele firm powinni go znać. Wiedzieć, na czym on polega i jak go wykorzystywać. Tym bardziej, że 54% przedsiębiorstw, które wdrożyło już MA, odnotowało wzrost sprzedaży [1].

Co to jest Marketing Automation?

Marketing automatyczny pozwala zbierać dane behawioralne oraz transakcyjne klientów oraz potencjalnych zainteresowanych, a następnie prowadzić wysoce spersonalizowaną komunikację marketingową w wielu kanałach równocześnie; komunikację ściśle dopasowaną do potrzeb odbiorców. To wszystko wpływa na wizerunek marki oraz przyspiesza cykl sprzedażowy. Zaawansowane technologie, takie jak system SAREhub, zostały stworzone, by ułatwić pracę każdemu marketerowi. By jednak wykorzystywać je jak najlepiej — warto poznać je od podszewki. Właśnie dlatego stworzyliśmy cykl webinarów szkoleniowych pokazujących tajniki pracy z systemem. Po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymują Certyfikat Marketing Automation. Za darmo!

Marketing automatyczny pozwala na tworzenie spersonalizowanych ścieżek zakupowych klientów i subskrybentów, czyli pomaga zarabiać!

 

Dlaczego warto zdobyć Certyfikat Marketing Automation?

Ten certyfikat poświadcza wiedzę z zakresu podstaw marketingu automatycznego, sposobów jego wykorzystania, wszystkich jego funkcji i możliwości. Cykl webinarów SAREhub to wiedza bez logowania się, bez opłat, na wyciągnięcie ręki! O czym opowiadamy? Jak stawiać pierwsze kroki w systemach, omawiamy planowanie pełnych scenariuszy kampanii, nie brakuje też tematu RODO (więcej na temat nowych przepisów przeczytacie także w artykule Zmiany systemu SAREhub pod kątem RODO). Rozbijamy temat marketing automation na czynniki pierwsze, żeby każdy słuchacz mógł zdobyć specjalistyczną wiedzę, a każdy marketer – usprawniać swoje kampanie i zostać ekspertem do spraw marketingu automatycznego, co z pewnością pomoże rozwinąć karierę.

 

zapisz się na cykl webinarów i zdobądź certyfikat wiedzy z zakresu marketing automation

 

Certyfikat Marketing Automation w trzech krokach

Webinary prowadzą uczestników przez trzy stopnie zaawansowania. Podstawy szkolenia odbywają się na poziomie byka, bo podjęcie wyzwania wymaga nie lada odwagi. Drugi poziom nazywamy poziomem konia, który pozwoli dotrzeć słuchaczowi do wiedzy. Finalnie zdobywa się poziom lwa, który symbolizuje siłę i męstwo, ale także autorytet i królowanie nad innymi 😊.

 

Z kursu dowiesz się, w jaki sposób:

– pozyskiwać leady i zwiększać sprzedaż dzięki Marketing Automation,
– w praktyce korzystać z funkcji Marketing Automation,
– planować kampanie na bazach własnych i zewnętrznych,
– wdrażać kampanie web-push online i offline,
– ustawiać różne konfiguracje elementów kampanii.

 

Jak zdobyć Certyfikat Marketing Automation?

System SARE sprawdza, kto wziął udział w webinarach i dla słuchaczy, którzy ukończyli 80% szkoleń — po zamknięciu całego kursu — generuje certyfikaty. Ty też możesz zostać ekspertem od Marketing Automation, wystarczy, że weźmiesz udział w pełnym kursie SAREhub. Wszystkie etapy są bezpłatne. Dwie pierwsze edycje już za nami. Zapisać na trzecią możesz się już teraz na www.sarehub.com/webinar — do zobaczenia jesienią!

 

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat webinarów albo certyfikatu?
Skontaktuj się z nami: [email protected]

 

 

Tags: , , , , , ,