Następne wydarzenie zaczyna się za:
{{nextUp.time.d}} : {{nextUp.time.h}} : {{nextUp.time.m}} : {{nextUp.time.s}}
porowadzący

Prowadzący

{{prowadzacy.imie_i_nazwisko}}

{{prowadzacy.podpis}}

cal

Start

godz. {{nextUp.godzina}}

 

Marketing Automation polega na usprawnianiu w firmie procesów sprzedażowych za pomocą specjalnego oprogramowania. Zastanawiałeś się, dlaczego warto zgłębić tajniki automatyzacji marketingu i zdobyć certyfikat wiedzy? Całkiem niedawno profesjonalne systemy i narzędzia postrzegano jako dedykowane dużym firmom z branży
e-commerce. Obecnie, gdy niemalże każdy biznes funkcjonuje już w sieci, Marketing Automation staje się niezbędny prawie w każdym przedsiębiorstwie. Dlatego też właściciele firm i profesjonalni marketerzy powinni go znać. Warto wiedzieć, na czym on polega i jak go wykorzystać dla swojego biznesu. Tym bardziej, że już 54% przedsiębiorstw, które wdrożyło automatyzację marketingu, odnotowało wzrost sprzedaży [1].

 

Cykl webinarów to wiedza bez opłat i na wyciągnięcie ręki! O czym powiemy? Jak rozpocząć pracę w systemach, jak planować pełne scenariusze kampanii, nie zabraknie też tematu RODO. Rozbijamy temat automatyzacji marketingu na czynniki pierwsze, żeby każdy uczestnik mógł zdobyć specjalistyczną wiedzę, a marketer – udoskonalić swoje kampanie i zostać ekspertem z zakresu MA, co z pewnością pomoże rozwinąć karierę. Więcej o webinarach i certyfikacie przeczytasz w artykule.

 

DZIĘKI WEBINAROM DOWIESZ SIĘ:

Jak Marketing Automation pomoże Ci zwiększyć sprzedaż?

Jak skutecznie targetować swoją komunikację?

Jak pozyskiwać leady dzięki Marketing Automation?