Alerty do działu sprzedaży

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, jakie korzyści daje kontakt z klientem w czasie rzeczywistym (real time marketing). To świetny sposób na budowanie relacji z klientem, po konkretnym zdarzeniu - reagując natychmiast. W jaki sposób możesz skontaktować się z internautom w przeciągu kilku minut od jego wizyty na Twojej stronie?

Jak działa kampania prowadzona w czasie rzeczywistym dla nieruchomości?
budynki mieszkalne
Klient przegląda produkty w kategorii “nowe inwestycje” przez 5 minut.
ikona geolokalizacji
Następnie przeklikuje się przez osiedla w Poznaniu - zapewne szuka mieszkania w tej okolicy.
logo SAREhub marketing automation
SAREhub wysyła e-mail do Twojego działu sprzedaży w celu powiadomienia o zainteresowanym kliencie.
dziewczyna rozmawiająca przez telefon
Dział sprzedaży reaguje w czasie rzeczywistym i kontaktuje się z klientem
dziewczyna z torbami w ręce
Zachęcony wyjątkową ofertą i szybką reakcją, klient kupuje wymarzone mieszkanie

Kontakt w czasie rzeczywistym

Dzięki platformie do marketing automation SAREhub możesz dokonać integracji z działem sprzedaży za pomocą alertów. Posiadasz w swojej ofercie dobra luksusowe? Jesteś dealerem samochodów? Cykl życia Twojego produktu jest dużo dłuższy od standardowych towarów? Wiesz zatem, jak ważny jest szybki kontakt z potencjalnym klientem.

Dzięki SAREhub nie tylko dowiesz się, że użytkownik był zainteresowany Twoimi produktami czy usługami (w tym pomoże lead scoring i skuteczna segmentacja), ale przede wszystkim poprzez stosowny alert do działu sprzedaży, Twój handlowiec otrzyma informację o tym, że konkretny użytkownik jest gotowy do zakupu! Czy może być coś wspanialszego? Budowanie relacji z klientem nigdy nie było prostsze.

Przykład:

User odwiedził Twoją podstronę z meblami kuchennymi już 4 raz w tym tygodniu. W kategorii „meble do kuchni” spędził w sumie więcej niż 15 minut. Przeklikał się też przez stronę z ofertą i cennikiem, odwiedził też zakładkę kontakt. Poprzez odpowiednie ustawienie scenariusza, SAREhub już wie, że klient jest gotowy do zakupu. Brakuje mu zapewne jednego impulsu. Jakiego?

Kontaktu w czasie rzeczywistym i korzystnego rabatu tylko dla niego! SAREhub wysyła więc alert do działu sprzedaży, a ten z kolei kontaktuje się z klientem i proponuje ofertę nie do odrzucenia.

Dzięki marketing automation Twój dział sprzedaży może dowiedzieć się o tym w czasie rzeczywistym i skontaktować się z gorącym leadem!

Sprawdź jak działa scenariusz alertu do działu sprzedaży

SAREhub należy do Digitree Group S.A.
ul. Raciborska 35a
40-200 Rybnik
 
Copyright 2019
Digitree Group S.A.

Bądź na bieżąco

SAREhub należy do Digitree Group S.A.
ul. Raciborska 35a
40-200 Rybnik

Copyright 2019
Digitree Group S.A.