Alerty dla marketerów

Przedsprzedaż kolekcji, sezonowe rabaty, wyprzedaż produktów, kampania edukacyjna, kampania omnichannel, odzyskiwanie porzuconych koszyków… To tylko kilka kampanii, które planujesz w swojej pracy. Wykorzystaj alerty dla marketerów i dowiedz się, gdy użytkownik przejdzie całą ścieżkę zaplanowanej kampanii. To oznacza, że jest gotowy do zakupu!

Jak działają alerty dla marketerów?
Dziewczyna trzymająca kciuk ku górze
Klient wchodzi na stronę www
Dłoń na myszce od komputera
Przechodzi przez wszystkie etapy zaplanowanej przez Ciebie ścieżki kampanii
SAREhub
SAREhub wysyła powiadomienie na Twój adres mailowy
Dziewczyna, która się cieszy
Możesz skontaktować się z klientem lub przekazać kontakt do działu sprzedaży

Istnieją pewne szczególnie ważne działania, dla których chcesz otrzymywać informację o każdej osobie, która miała z nimi styczność. Właśnie do tego służą alerty dla marketerów.

Ustawiając na końcu kampanii bloczek “powiadomienie e-mail”, za każdym razem, gdy dany użytkownik przejdzie cały zaplanowany przez Ciebie scenariusz kampanii, otrzymasz maila z taką informacją!

Dzięki temu, gdy klient spełni warunki ścieżki kampanii “wyprzedaż samochodów rocznika 2019” (czyli np. wejdzie na stronę wyprzedaży, przejrzy 3 konkretne modele, przeklika się przez kalkulator rat kredytu), Ty otrzymasz na swój adres e-mailowy wiadomość, która Cię o tym poinformuje!

Wystarczy już tylko przekazać leada działowi sprzedaży, by ten mógł zamienić go w szczęśliwego posiadacza samochodu swojej ulubionej marki.

Sprawdź jak działa SAREhub

SAREhub należy do Digitree Group S.A.
ul. Raciborska 35a
40-200 Rybnik
 
Copyright 2019
Digitree Group S.A.

Bądź na bieżąco

SAREhub należy do Digitree Group S.A.
ul. Raciborska 35a
40-200 Rybnik

Copyright 2019
Digitree Group S.A.